Trečiasis „Europrotų“ rudens sezono žaidimas

     Lapkričio 21 dieną Jono Lankučio bibliotekoje vyko trečiasis „Europrotų“ rudens sezono žaidimas. Pirmajame klausimų dešimtuke teko pamąstyti ir tai, kodėl grupės „The beatles“  narių plaukai buvo tokie gražūs ir kas gaminama gamykloje, kurioje naudojamas raudonasis dumblas, antroji dešimtis klausimų buvo susiję su Europos istorija, trečiojoje vyravo klausimai apie ekonomiką, ketvirtajame dešimtuke spėliojome įvairiausius vaizdus, na, o penktajame, muzikiniame ture  - kalbas, atlikėjus bei grupes.
     Trečiajame rudens sezono žaidime prie „Betos“, „Eurosmūgio“, „Briuselio“, „Čekuolio angelų“, „Savų“, „Juventos“ ir „Moksleivių“  prisijungė ir aštuntoji  komanda – „Katkienė ir ko“. Šįkart geriausiai sekėsi „Juventai“ (38,5 t.), antrieji liko „Savi“ (38 t.), o trečią vietą užėmė naujokai – „Katkienė ir ko“.
     Bendroje įskaitoje po trijų žaidimų pirmojoje

"domain"view websitepcm pharmacy pfizer viagra
vietoje yra „Juventa“, antri – „Savi“, o treti – „Eurosmūgis“. Šį trečiadienį, lapkričio 28 d. laukia paskutinis, finalinis „Europrotų“ žaidimas, kuriame paaiškės rudens sezono nugalėtojų komanda.
    
                                                                                 Donata Liutikaitė