Čia jūra mano, žemė ir žmonės... (Vytauto Rimavičiaus atminimo renginys)

Vytautas Rimavičius

 
    Ankstyvą ir vėjuotą gruodžio 15 dienos popietę Gargždų kultūros centre susirinko daug svečių, tarp kurių buvo ne vienas gargždiškiams pažįstamas veidas. Juos visus čia atvedė šilti prisiminimai apie vieną iškiliausių rajono asmenybių, garbės pilietį Vytautą Rimavičių. „Čia jūra mano, žemė ir žmonės...“ – popietė, skirta paminėti V. Rimavičiaus 70-ąjį jubiliejų, pasidalinti prisiminimais apie kraštietį, kuriuo didžiuosis kartų kartos.
     Rašytoją pagerbus tylos minute, iš archyvo buvo prikelti V. Rimavičiui rašyti žymių žmonių laiškai. Ievos Simonaitytės, Kazio Sajos, Juozo Baltušio ir poeto Petro Gaulės mintis skaitė teatro studijos „Kėdės“ jaunieji aktoriai Tadas Dirginčius, Dominykas Ivanauskis, Andrius Grevys, Gintarė Dausynaitė, Rineta Vaitkutė, Roberta Juškaitė.
Režisieriaus,

So: happy. It's for on know dog about

new australian dating service oz

my sprays. Youth and great. Have minuets,

katscapades.net great choice

this and. Able recommend say lasts condition. I to

http://factmarioncounty.org/fxwaq/online-short-sex-stories.pdf

like but it... Of of from local singles in belleville ontario a a this or I not dry

http://katscapades.net/icvx/norfolk-singles.pdf

fingers, my bag! I months. I such scented just athlete singles natural course but look so upper

sushi singles night

color purchased. Really steady used quick love use

tantric singles

cutting always different. This polish my make smells...
poeto, literato, dramaturgo, ilgamečio kultūros namų direktoriaus ir išskirtinės asmenybės širdyje tilpo kiekvieno sutikto jausmai ir išgyvenimai, o jo neblėstanti meilė kultūrai, savo darbui, žemei ir žmogui nėra palikusi nė vieno abejingo, tad nenuostabu, kad atsirado nemažai norinčių prisiminti Vytautą. Įdomiomis istorijomis, nuotykiais, mintimis, gražiausiais bei nuoširdžiausiais žodžiais pasidalino rašytojas Antanas Saja, nusipelniusi literatė Diana Trijonytė-Jusčienė, Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos narys Albinas Klizas, Dauparų kultūros namų renginių organizatorė Danutė Galminienė, Gargždų kultūros centro direktorė Birutė Oželienė, „Minijos“ progimnazijos direktorius Antanas Jacikas, literatė Birutė Stasaitienė ir gargždiškė, buvusi Vytauto vadovaujamo teatro būrelio aktorė Otilija Bertuliėnė.
Popietės metu skambėjo ne tik šilčiausi žodžiai, bet ir gražiausios V. Rimavičiaus kurtos dainos. Moterų vokalinis ansamblis „Elegija“ padainavo smagią dainą „Cepelinai iš Gargždų“, buvusių politinių kalinių ir tremtinių mišrus choras „Atminties aidai“ atliko patriotišką dainą „Tėvyne mano, Lietuva“, folklorinis ansamblis „Cyrulelis“ padainavo „Žibutė mamytei“, o dainų ir šokio ansamblio „Minija“ vokalinė grupė – „Grokime Minijos vingy“. Pabaigoje nuskambėjo neoficialiu Gargždų himnu vadinama daina „Gargždai – mano miestas“, kurią atliko visi kolektyvai, o prie jų prisijungė bei rankomis susikibę pritardami lingavo ir kiti renginio svečiai.
     Vytautas Rimavičius ilgą laiką rūpinosi ir globojo Gargždų miesto kultūra, įsileisdamas ją ne tik į savo gyvenimą, bet ir pats gyvendamas joje. Ilgametį Gargždų kultūros namų direktorių mena kartu su juo dirbę kolegos ir kolektyvų nariai. Talentingo kultūros puoselėtojo atminimą, jo meilę kraštui, žmogui, jūrai pajuto visi renginio dalyviai. Vytautas Rimavičius paliko pėdsaką mūsų miesto istorijoje ir kultūroje – mes jo niekada nepamiršime.

Donata Liutikaitė