Guillermo Arriaga „Laukinis“

ŠIS ROMANAS PAGRĮSTAS TIKRAIS FAKTAIS IR ĮVYKIAIS, KURIŲ NIEKADA NEBUVO.


Guillermas Arriaga

Meksikos scenaristas, režisierius ir prodiuseris Guillermas Arriaga tarp¬tautiniu mastu išgarsėjo filmais „Prakeikta meilė“, „21 gramas“, „Babelis“. Jis rašė penkerius su puse metų ir į šį romaną sudėjo spalvinga¬me Meksiko rajone prabėgusios jaunystės patirtis ir sukrečiančius įvykius. Tamsi, bet graži šio ambicingo romano proza patvirtina Arriagą esant vieną įdomiausių ir originaliausių mūsų laikmečio rašytojų.

Skaityti daugiau...

Eve Chase „Vasara, kai dingo Odrė Vaild“

Eplkoto dvaras skatina Džesę įsisvajoti apie puikias vasaras Kotsvolde. Džesė tikisi, kad šios atostogos suartins ją ir podukrą Belą, kurią vis dar vejasi prisiminimai apie mirusią mamą. Bet namas turi nerimą keliančią istoriją, apie jį sklando keisti gandai...

Skaityti daugiau...

Laima Vincė „Tai ne mano dangus“

Poetė, rašytoja ir vertėja Laima Vincė Sruoginis gimė JAV. Už savo kūrybą yra pelniusi ne vieną Amerikos valstybinį apdovanojimą, nuo 2011 m. yra Lietuvos rašytojų sąjungos narė.
Lietuvos kaimas, pokaris. Marija ir dvi jaunesnės jos sesutės anksti netenka tėvų: pirmiau kagėbistai išsiveda tėvą, paskui ir motiną, slapsčiusią Lietuvos partizanus. Pokario negandos atskiria Mariją nuo seserų ir nubloškia į Lenkiją, iš ten - į Jungtines Valstijas, į turtingo emigranto glėbį. Regis, telieka mėgautis išsvajota laisve, tačiau taip toli gražu nėra. Mariją, kad ir kur bėgtų, ir toliau persekioja praeities šmėklos.

Skaityti daugiau...

Harlan Coben „Nepaleisk“

Su neprilygstama įtampa ir emocine įžvalga savo naujajame trileryje „Nepaleisk“Harlanas Cobenas gilinasi į dideles paslaptis ir mažus melus, galinčius sugriauti santykius, šeimą ir netgi miestelį.

Skaityti daugiau...

Kristan Higgins „Kvailas apsėdimas“

Milės Barnes išsvajotas gyvenimas jau ranka pasiekiamas…
Trokštamas gydytojos darbas gimtajame miestelyje? Yra. Mielas nuosavas namas Atlanto vandenyno pakrantėje? Yra. Ištikimas keturkojis, kurį galima vedžioti patraukliems vietiniams vaikinams palei nosį? Yra!

Skaityti daugiau...