Rachel Hore „Paslapčių bokštas“

Išnirus į proskyną, juoduojantis bokštas dar sykį nustebino Džudę savo atšiauriu keistumu. Šiąnakt jis ir vėl priklauso juodviem, kaip tądien, kai pirmąkart susitiko. Vieta, kurioje nutiko tiek svarbių įvykių.

RACHEL HORE (Reičelė Hor) – britų rašytoja, gyvena Noridže. Ji dėsto kūrybinį rašymą, augina tris sūnus ir rašo knygas, kurios tampa bestseleriais. „Paslapčių bokštas“ – trečiasis autorės romanas, išverstas į lietuvių kalbą.

Skaityti daugiau...

John le Carré „Šnipų palikimas“

Neginčijama „šnipų romano" žanro klasika.
Didžiosios Britanijos Slaptosios žvalgybos tarnybos veteranas Piteris Gijomas, ištikimas intelektualiojo Džordžo Smailio kolega ir mokinys, leidžia savo užtarnauto poilsio dienas šeimos ūkyje Prancūzijoje, Pietų Bretanėje, tačiau netikėtai iš Londono ateina laiškas, kuriame jis kviečiamas kuo skubiau prisistatyti į savo senąją Tarnybą. Kas nutiko? 

Skaityti daugiau...

Simona Ahrnstedt „Tik viena paslaptis“

„Tik viena paslaptis“ – romanas apie stiprias moteris, tikrąją aistrą ir paslaptis, kurias daugelis mūsų nutyli.
Trisdešimtmetė misijose dirbanti gydytoja Izabelė Siorensen yra visko mačiusi. Net siaubingomis aplinkybėmis visada išsaugo ramybę, šaltą protą ir savitvardą. Izabelei stipriosios lyties dėmesys ne naujiena, bet labiausiai gyvenime jai rūpi humanitarinė organizacija „Medpax“.

Skaityti daugiau...

Karen Swan „Tobula dovana“

Gyvensiu taip, kaip ji norėjo, tik dabar darysiu tai ir dėl tavęs. – Ji sukryžiavo pirštus ir iškėlė į dangų. – Taigi palinkėk man sėkmės. Ir meilės.
KAREN SWAN (Karen Svon) – tarptautinio pripažinimo sulaukusi romanų autorė, trijų vaikų mama, gyvena miškuose prie Sasekso ir rašo knygas namelyje medyje. Lietuvių kalba jau išleisti jos romanai „Paryžiaus paslaptis“ ir „Kalėdų dovana“ (Tyto alba, 2017 m.).

Skaityti daugiau...

Angela Marsons „Kraujo ryšiai“

Nužudytoji moteris atrodo tarsi nenusisekusio apiplėšimo auka. Rūpestingai, dorai socialinei darbuotojai gyvybę atėmė beprasmiškas smurto proveržis. Bet detektyvė Kima Stoun tokia versija netiki.

Skaityti daugiau...