III-asis Europrotų turas bibliotekoje

Europrotai

        Kovo 12 d.  Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešojoje bibliotekoje vyko trečioji pavasario sezono protų kova – „Europrotai“. Savo logiką ir protą išbandyti susirinko jau ir anksčiau dalyvavusios keturios komandos: „Juventa“, „Briuselis“, „Sugalvosim“,  „Moksleiviai“. Vakarą vedė bibliotekos direktorius Juozas Gutauskas ir direktoriaus pavaduotoja Diana Ciparienė.
        Trečiojo turnyro „Europrotai“ metu vėl vyko keturi turai, susidedantys iš dešimties klausimų apie Europą ir vienas turas, kurio klausimus sugalvojo J. Lankučio bibliotekos kolektyvas. Minėtojo turnyro metu dalyviai turėjo iššifruoti dėlionę, kurioje slėpėsi žymus Gargždų katinas – Gargždukas, taip pat buvo užduoti klausimai apie iškilius Gargždų akademikus, rajono technikos paminklus, Stepono Dariaus memorialinio parko simbolinį ir kt..
         Pirmą vietą trečiajame etape, surinkę 35,5 taškų, užsitikrino komanda „Juventa”, antrąją vietą užėmė „Sugalvosim” (32 taškų), trečiąją – „Briuselis” (26,5 taškų), ketvirtieji liko „Moksleiviai“ (22,5 tašką).
Kovo 19 d. žaidėjų laukia jau paskutinė protų kova, kurioje paaiškės pagrindiniai pavasario sezono prizininkai.


Albina Žvirblytė
nuotr. Stasys Sodeikis