Bibliotekoje jaunimui plačiau atsivėrė žinių durys!

       Praėjusį ketvirtadienį, kovo 6 dieną Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko Jaunimo erdvės – informavimo taško atidarymas. Beveik prieš metus atidaryta jaunimo erdvė nuo šiol turės dar vieną privalumą – jauniems žmonėms teiks kokybišką, atrinktą informaciją, palaikys lengvai prieinamą erdvę, kurioje galima rasti įvairių informacinių leidinių.


Renginio metu bibliotekos darbuotojos Albina Žvirblytė ir Donata Liutikaitė susirinkusiuosius supažindino su Jaunimo informavimo taško tikslais bei siūlomomis galimybėmis.             Tądien bibliotekoje taip pat svečiavosi Europos informacinio jaunimo tinklo atstovė Agnė Graikšaitė, kuri plačiau papasakojo apie patį Eurodesk tinklą, pristatė atsiradimo istoriją bei veiklą, kuria jie užsiima. Jaunimo informavimo tašką atidarymo proga sveikino Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Rūta Cirtautaitė. Linkėjo aktyviai veikti bei teikti naudingą informaciją jauniems žmonėms, vicemerė taip pat pabrėžė, kad toks Gargžduose įsikūręs taškas – pirmasis Klaipėdos rajone. Klaipėdos rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius džiaugėsi, kad mūsų miesto jaunimas turės vietą, kurioje galės ne tik praleisti laiką, bet ir gauti kokybiškus atsakymus į rūpimus klausimus.
      Kovo 6-oji bibliotekai tapo svarbi ne tik dėl jaunimo informavimo taško atidarymo. Renginio metu buvo pasirašytos sutartis su pirmaisiais savanoriais: Deimante Venckute, Kamile Mackevičiūte, Gabriele Kataržyte, Vita Martinaityte ir Dominyku Ivanauskiu. Savanoriai sukūrė pristatomąjį klipuką apie tai, kuo jaunimas erdvėje gali užsiimti, kaip praleisti laisvalaikį. Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Diana Ciparienė įteikė savanoriams „Žinau viską“ akinius, pro kuriuos palinkėjo regėti tik gražius dalykus ir atšvaitus, linkėdama, kad jie patys būtų

dating of japan buddhist

colorado weather webcams

top ten uk chart singles

arapahoe basin ski area web cam

completely free dating site

free contact dating online

gay sex cam chat

matomi ne tik tamsoje, bet ir gyvenime.
       Visos popietės metu renginio svečius džiugino praėjusio sezono televizijos šou „X faktorius“ dalyvis Edenas Pocius, atlikęs dainas ir su Asta Deniskinaite – Neferite, ir su Ingrida Toleikyte. Beje, Edeno grafitti stiliaus darbas yra papuošęs Jaunimo erdvės-informavimo taško sieną. Jaukios popietės pabaigoje, visi susirinkusieji buvo pakviesti pasižvalgyti po jaunimo erdvę, pavartyti informacinių leidinių, pabendrauti, išgerti arbatos ir paskanauti skruzdėlyno, kuris simboliškai atspindi nūdienos jaunus žmonės – net ir labiausiai skirtingi gali susiburti ir daug pasiekti.

Donata Liutikaitė

Nuotraukos Stasio Sodeikio ir Gabrielės Kataržytės