Prie Veiviržo šildė ne tik saulė, bet ir kūryba

     Saulėtą, tačiau

view websiteciprofloxacin 500 mg without presbuy domperidone from india
vėjuotą birželio 20-osios popietę visi žodžio mylėtojai rinkosi prie Veiviržo, kur gamtos apsuptyje, netradicinėje erdvėje vyko tradiciniai „Vasaros skaitymai“. Šiemet šis gražus renginys subūrė kuriančius bei kūryba besižavinčius žmones iš visos Žemaitijos. Atvyko Skuodo, Telšių rajono literatai, taip pat Rietavo „Mūzos“, Klaipėdos „Brandumos“, Švėkšnos gimnazijos literatų klubų ir Klaipėdos regiono neįgaliųjų meninės raiškos asociacijos „Trijų mūzų blyksniai“ atstovai. Žinoma, renginyje dalyvavo ir mūsų rajono literatai bei literatų klubo „Potekstė“ nariai, kurie, drauge su Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešąja biblioteka, suorganizavo tokį jaukų pasibuvimą.
     Šiltai visus renginio dalyvius bei svečius sutikusi bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Diana Ciparienė džiaugėsi, kad kasmet vykstantis renginys vis tobulėja, o dalyvaujančių skaičius nuolat didėja. Visus metus nesimatę Žemaitijos regiono kūrėjai noriai klausėsi kolegų kūrybos, žarstė komplimentus bei linkėjo vieni kitiems, kad kuo dažniau lankytų įkvėpimo mūzos. „Vasaros skaitymuose“ dalyvavo ir veiviržėniškė, Lietuvos rašytojų sąjungos narė Elena Skaudvilaitė, kuri itin noriai su susirinkusiaisiais dalijosi savo eilėmis, mintimis. Deja, dalyvauti negalėjo, tačiau kuo nuoširdžiausius linkėjimus ir eiles apie didžiulio pasaulio šauksmą bei sielos balsą siuntė taip pat veiviržėniškis Adomas Neimontas. Išklausius visų kuriančių, šventės dalyvius džiugino Nedos Gaudutytės ir Lijanos Judeikytės atliekamos dainos. D. Ciparienė ir literatų klubo „Potekstė“ globėja, bibliotekininkė Marytė Jacikienė šventės pabaigoje visiems dalyviams įteikė padėkas bei ragino nesiskirstyti, Veiviržo kraštovaizdžio apsuptyje pabendrauti prie arbatos puodelio.
     Šventės organizatoriai už finansavimą ir suteiktą galimybę organizuoti šį tradicinį, puikų renginį dėkoja Klaipėdos rajono savivaldybei. Už meilę žodžiui – visiems dalyviams, o už jaukią ir puikią atmosferą – sodybos šeimininkams Broniui ir Valei Krauleidžiams.

Donata Liutikaitė
Stasio Sodeikio nuotr.