Inovacijų diegimo mokėsi tarptautinėje konferencijoje

     Rugsėjo 24-26 dienomis Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje organizavo tarptautinę konferenciją „Inovacijos bibliotekose: iššūkiai ir galimybės Lietuvos-Lenkijos-Ukrainos bibliotekų patirtis naudojant naująsias technologijas ir medijas“. Konferencijoje dalyvavo ir Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos atstovai: bibliotekos direktorius Juozas Gutauskas, direktoriaus pavaduotoja Diana Ciparienė ir Vyriausiasis bibliotekinių procesų automatizavimo inžinierius Stasys Sodeikis.
    Pirmąją dieną konferencijos dalyviai išgirdo UAB „,Marketologai“ įkūrėjo Donato Joniko paskaitą apie efektyvias prezentacijas. Kiek vėliau, atstovai iš Panevėžio, Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių apskričių, Šilutės, Ignalinos rajonų bei Šiaulių miesto bibliotekų pristatė savo gerąsias patirtis, o dienos pabaigoje dalyvių laukė idėjų generavimo užsiėmimai. Antrąją dieną užsienio svečių skaitomus pranešimus moderavo bei pranešimą apie bibliotekininkų kompetencijų ugdymą ir skaitytojų poreikių tenkinimą vykdant

look love usa chinese dating

only for you dating west virginia

four state christian singles

view website

plumbers-brea.com

best site aaron carter and singles

plumbers-brea.com online

inovatyvias veiklas, skaitė direktoriaus pavaduotoja Diana Ciparienė. Dalyviai taip pat nemažai sužinojo apie bibliotekų galimybes šiandien, bendradarbiavimo ir partnerystės svarbą, inovatyvias Ukrainos bibliotekų veiklas, kultūros skatinimą. Paskutinę diena vyko diskusijų apibendrinimas, po kurio konferencijos svečiai išvyko į Klaipėdą, kur Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės ir Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekose atliko praktinius užsiėmimus.
    Sugrįžę iš tarptautinės konferencijos, Klaipėdos rajono savivaldybės J. Lankučio viešosios bibliotekos atstovai džiaugėsi puikia galimybe pasidalinti gerąja patirtimi, naujovėmis bei inovacijomis ne tik su kolegomis iš Lietuvos, bet ir iš užsienio.

Donata Liutikaitė