Finalinis Europrotų žaidimas bibliotekoje

Europrotai

             Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos renginių salėje lapkričio 26 d. įvyko finalinis Europrotų rudens sezono žaidimas. Kaip ir kasmet, šaunios komandos varžėsi tarpusavyje dėl nugalėtojo vardo. Paskutinis etapas tapo lemiamas norint išsiaiškinti, kuri komanda taps viso rudens sezono „Europrotų" žaidimo nugalėtoja, nes jas teskyrė tik kelių taškų skirtumas.
              Dalyviams teko pasukti galvas ir prisiminti ar logiškai išspręsti pateiktas organizatorių užduotis. Muzikinių klausimų metu reikėjo išklausyti ir atspėti kas kalba, dainuoja ar užbaigti praleistus dainos žodžius. Fortūna komandoms buvo permaininga, tačiau tradiciškai pirmąjį vietą laimėjo komanda „Juventa“. Kitos komandos išsirikiavo tokia tvarka: antrieji - „Šokoladas“, tretieji - „Briuselis", ketvirtieji - „Čekuolio angelai“, „Minija“ ir „Pagalvosim“.
              Turnyrų vedėjai, bibliotekos direktorius Juozas Gutauskas ir pavaduotoja Diana Ciparienė, dalyvius nudžiugino gausiomis dovanomis, specialus prizas buvo suteiktas už patį šmaikščiausią atsakymą, šią nominaciją laimėjo žaidimo debiutantai - komanda „Minija“.
Komandos atsisveikindamos dėkojo organizatoriams ir jau planavo naujus susitikimus bei turnyrus.
Jono Lankučio viešoji biblioteka dėkoja visiems dalyvavusiems ir lauks visų, kuriems visos kepurės per mažos, nes jie – Europrotai!

Nuotr. Stasios Sodeikio