Svečiavosi F. Bajoraičio VB jaunieji specialistai

Vasario 24-ają Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešojoje bibliotekoje svečiavosi Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos 9 jaunieji specialistai. Susitikimo tikslas - gerosios patirties mainai, darbo su jaunimu ypatumai.
Pirmiausia šilutiškiai apsilankė centrinėje bibliotekoje, apžiūrėjo patalpas, susipažino su darbuotojais. Po trumpos ekskursijos svečiai, drauge su J. Lankučio viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Diana Cipariene, vyr. bibliotekininke organizaciniam darbui Donata Liutikaite ir vyresniąja bibliotekininke Albina Ananjeva, išvyko į Vaikų literatūros skyrių. Ten jau laukė Eurodesk Lietuva vadovė Agnė Graikšaitė, kuri pravedė užsiėmimą tema „Jaunų žmonių poreikiai ir juos atitinkančių informacinių produktų kūrimas", užsiėmimas prasitęsė diskusija prie kavos puodelio.
Išmokę išsiaiškinti jaunimo poreikius, visi drauge iškeliavo pasivaikščioti po miestą, aplankė Gargždų simbolį – katiną Gargžduką ir atsinaujinusį kino teatrą „Minija“, kuriame ne tik stebėjo filmą „Nematomas frontas“, bet aplankė ir kino muziejų, apie kurį noriai savo žiniomis dalijosi ilgametis kino teatro administratorius Jonas Mikutis.
Po turiningai praleistos dienos, išvykdami šilutiškiai pažadėjo, kad čia sugrįš dar ne kartą ir džiaugėsi gražiu miestu bei draugiškais žmonėmis.

Donata Liutikaitė
Nuotr. Donato Dobilinsko