"Vasaros skaitymai" Agluonėnuose

„Vasaros skaitymai“ – tradicinis, jau kelintus metus iš eilės vykstantis projektas, kasmet suburiantis vis gausesnį būrį žodžio mylėtojų. Šiemet visi kuriantys bei kūryba besižavintys rinkosi svečiai iš Žemaitijos krašto: kūrybą skaitė Skuodo „Nojaus“ literatų klubo nariai, Rietavo „Mūzos“, Klaipėdos „Brandumos“ ir

Klaipėdos regiono neįgaliųjų meninės raiškos asociacijos „Trijų mūzų blyksniai“ atstovai. Savo eiles susirinkusiesiems dovanojo ir endriejaviškė Aldona Paulauskienė, rietaviškė Regina Tolenienė, Virginijus Sungaila iš Mažeikių, Vilija Imbrienė, kuri taip pat grojo gitara ir dainavo, Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Klaipėdos Pajūrio bendrijos pirmininkė ir mišraus choro vadovė, Klaipėdos rajono literatų klubo „Potekstė“ narės Diana Juščienė, Regina Kuneikienė, Marija Pabrėžienė, Birutė Greivienė ir dar daugelis kitų literatų.
Tradicinį renginį kaip visada nuotaikingai ir kūrybingai vedė Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Diana Ciparienė. Sveikinimo žodžius susirinkusiems tarė rašytojas, Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos narys Albinas Klizas, Klaipėdos rajono laikraščio „Banga“ redaktorė Vilija Butkuvienė, Klaipėdos rajono literatų klubo „Potekstė“ pirmininkas Egidijus Žiedas.
Visiems skaitymų dalyviams buvo įteiktos Jono Lankučio viešosios bibliotekos direktoriaus Juozo Gutausko pasirašytos padėkos už bičiulystė, kūrybiškumą, meilę literatūrai ir poetiniam žodžiui. Šypsenos, švietusios susirinkusiųjų veiduose, bylojo – Agluonėnų etnografinė sodyba kitąmet suburs dar gausesnį būrį kūrybingų, meniškų bei nuoširdžių žmonių.

Donata Liutikaitė
Nuotr. J. Tiškaus