Kviečiame naudotis prenumeruojamomis ir laisvai prieinamomis duomenų bazėmis

Prasidėjo nauji mokslo metai, laukia nauji rašto darbai, įvairūs projektai. Kviečiame visus esamus ir būsimus skaitytojus: moksleivius, studentus, magistrantus, mokytojus, dėstytojus, mokslininkus ir visus kitus, kuriems reikia kokybiškos ir patikimos įvairių mokslų informacijos, naudotis prenumeruojamomis Lietuvos ir užsienio duomenų bazėmis.

Duomenų bazėse galima rasti elektroninių viso teksto leidinių (el. žurnalų, knygų, žinynų, straipsnių, konferencijų medžiagos, ataskaitų ir kt.) humanitarinių, socialinių, fizinių, žemės ūkio, biomedicinos ir technologijos mokslų temomis. Informacija pateikiama lietuvių, anglų, vokiečių, prancūzų ir kitomis kalbomis.
Prenumeruojamomis duomenų bazėmis, kurios prieinamos tik bibliotekoje kviečiame naudotis skaitykloje. Prisijungimo duomenų teiraukitės skaityklos darbuotojų.
Laisvai prieinamomis duomenų bazėmis gali naudotis visi vartotojai.

Taip pat rekomenduojame naudotis prenumeruojamomis duomenų bazėmis:

EBSCO Publishing

Pteikiami įvairias mokslo sritis apimantys viso teksto moksliniai žurnalai.

NAXOS Music Library

Tai išsami muzikos duomenų bazė, kurioje pateikiami klasikinės, džiazo, pasaulio tautų folkloro, šiuolaikinės populiariosios, roko muzikos įrašai. Duomenų bazėje rasite kompozitorių ir atlikėjų biografijas, muzikos terminų žodynų ir kitą informaciją.