Arklio Dominyko meilė

Vaikų literatūros skyrių apklankė „Arklio Dominyko meilė“


        Atėjęs pavasaris kiekvienąkart atneša tą nepakartojamą jausmą – meilę. Todėl balandžio 2 dieną, Vaikų literatūros skyriuje, kuomet buvo p

arklio dominyko meile

aminėta tarptautinė vaikų knygos diena,  apsilankė Vėžaičių kultūros centro dramos studija „Vinis“ su naujai pastatytu spektakliu „Arklio Dominyko meilė“. Į spektaklį rinkosi patys mažiausi bibliotekos lankytojai kartu su savo tėveliais bei draugais. Atvykę svečiai pademonstravo puikią improvizaciją, pastatytą pagal V.V. Lansbergio knygą, kuri 2011 metais buvo pripažinta metų knyga.

Susirinkusiuosius mažieji dramos studijos aktoriai stebino puikiomis scenomis, įtaigiai perteiktais jausmais bei emocijomis. Dramos studijos „Vinis“ režisierius A. Laurutis pasakojo, kad kaskart prieš pasirenkant naują kūrinį, visuomet tariasi su jaunaisiais aktoriais, todėl spektaklio metu buvo jaučiami jauno ir energingo režisieriaus įdomūs režisūriniai sprendimai, kurie kūrinį padarė tik patrauklesnį bei priimtinesnį renginio lankytojui. Pasibaigus spektakliui, dar ilgai nerimo kalbos bei diskusijos su jaunaisiais aktoriais bei renginio lankytojais, o pokalbiai prie arbatos puodelio atvėrė draugystės vartus tolimesniam bendradarbiavimui. Todėl mes, visi bibliotekos darbuotojai, sveikiname Jus visus su praėjusia tarptautine vaikų knygos diena linkėdami kuo įsimintinesnių vaikystės akimirkų kartu su knyga. 

Vyriausia bibliotekininkė darbui su jaunimu Vaida Ubartienė