Skaitmeninė savaitė

   Vaikų literatūros skyrius taip pat prisijungė prie visoje Lietuvoje kovo 25-31 d. vykstančios akcijos „All digital week 2019“. Savanoriai „Vaivorykštės“ gimnazijos mokiniai Vilius Dilys ir Deimantas Mackevičius pakvietė vaikus į robotikos užsiėmimą, pristatė savo skurtą robotą- visureigį, pasidalino savo sumanymais apie robotų galimybes.
Savanorė „Vaivorykštės“ gimnazijos 1 D mokine Ugnė Antanavičiūtė surengė vaikams viktoriną naudojantis programėle „Kahoot“. Renginio metu skaitytojai puikiai atsakinėjo į nelengvus viktorinos klausimus ir greitai įsisavino technologijų žinias.
Ypatingai skaitytojų mėgstamos interaktyvios knygos, kurios skaitymą paverčia linksma ir nauja veikla, jose gausu svarbios informacijos, stebuklingų paveikslėlių, kompozicijų ir įvairiausių garsų. Naudodami planšetę ar išmaniuosius telefonus skaitytojai dalyvavo viktorinoje „Ar atpažįsti?“
Vaikams buvo staigmena, kai virš nuspalvinto piešinio atgijo 3D vaizdas. Tai jie atliko naudojant išmaniajame telefone arba planšetėje paleidus suinstaliuotą programą Quiver. Visa tai vaikams nauja ir patrauklu.


 Daivos Ringienės nuotr.