Vaikiškos knygos diena - išradingai ir naudingai

   Minint Tarptautinę vaikų knygos dieną Vaikų literatūros skyriuje nuo pat ryto šurmuliavo gausus būrys bendraminčių.
Į viktoriną, kurią surengė „Vaivorykštės“ gimnazijos 4 a klasės mokiniai, vykdydami SEU programą, atskubėjo „Kranto“ pagrindinės mokyklos 2 c klasės mokiniai, lydimi mokytojos Vaidos Mažeikienės. Daug sumanumo ir susikaupimo prireikė sprendžiant viktorinos klausimus, bet antrokai parodė puikias žinias apie knygas, dėkojo gimnazistams už susitikimą ir saldžias dovanas.
Šventės dieną biblioteką atvyko ir jaunieji knygos bičiuliai iš Lapių pagrindinės mokyklos. Lapių filialo bibliotekininkė Onutė Žitkienė ir Lapių pagrindinės mokyklos bibliotekos vedėja Daiva Ylienė pradinių geriausiems skaitytojams paruošė staigmeną – išvyką į Vaikų literatūros skyrių.
Į Gargždus svečiai atvyko su dovanomis - maistu šuniukams ir kačiukams prisidėjo prie akcijos „Nebūk abejingas nuskriaustam gyvūnėliui“. Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės pakvietė lapiškius į edukaciją „Knygų skirtukas“. Mokiniai džiaugėsi savo sukurtais knygų skirtukais. Geriausius skaitytojus iš Lapių atvažiavusios bibliotekininkės apdovanojo padėkos raštais ir dovanėlėmis.
Smagiai ir kūrybingai su knygos bičiuliais paminėjome Tarptautinę vaikų knygos dieną.
 

Nuotr. Daivos Ringienės