Spektaklis pagal Ch. A. Leiglesijos pasaką „Pusė kilogramo cukraus“

   Balandžio 17 d.Vėžaičių pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės ir jų auklėtojos
V. Galinienė, R. Šatkienė, L. Vaišnorienė pakvietė į spektaklį pagal Ch. A. Leiglesijos pasaką „Pusė kilogramo cukraus“. Renginio svečiai Gargždų „Saulutės“ ir „Ąžuoliuko“ lopšelių-darželių ikimokyklinukai su savo auklėtojomis ne tik su didžiuliu susidomėjimu žiūrėjo spektaklį, bet ir artimiau susipažino „knygų namais“.
Popiet į akcijos „Nebūk abejingas nuskriaustam gyvūnėliui“ velykinį renginį „Mano Velykų margutis“ rinkosi 1- 4 klasių moksleiviai. Užsiėmimą vedė savanorė, Kvietinių mokyklos-darželio priešmokyklinio ugdymo pedagogė Laima Radzevičienė. Mokytoja dalinosi su skaitytojais mintimis apie Velykas, jų šventimo tradicijas. Visi kartu edukacinio užsiėmimo metu pasigaminome įvairiausių velykinių darbelių ir žaidėme be galo įdomų mįslių žaidimą „Įmesk ir atspėk“.
Renginio svečias klaipėdietė Monika Urbienė supažindino vaikus su savo šeimos numylėtine Bora, kurią ji su vyru rado išmestą gatvėje. Vaikai pasakojo įvairiausias istorijas apie išgelbėtus gyvūnus ir visi su norėjo paglostyti draugiškąją Borą.
Už gražius renginius visiems svečiams dėkojo Vaikų literatūros skyriaus vedėja Rūta Cirtautaitė.


Nuotr. D. Ringienės