Pradžia
lt
en

Mėnesio skaitomiausios knygos

Pradžia
Metai
Mėnuo

Shelley Read „Tekėk lyg upė“

2024-05-06 „Tekėk lyg upė“ yra pasakojimas apie jauną merginą vardu Viktorija Neš, kurios meilės ir skausmo istorija priverčia rasti naują gyvenimo kelią, kai namai ir šeima prarasti.

Irena Buivydaitė „Tikros ir netikros seserys"

2024-05-06 Romano „Tikros ir netikros seserys“ pasakotoja ir pagrindinė veikėja Dora net pati stebisi: „Kodėl žmogui niekada negana?" Ji turi lyg ir viską: ją suprantantį ir mylimą vyrą, gerus vaikus, neblogą darbą ir jaukius namus, santykiai šeimoje puikūs....

Santa Montefiore „Italė Brukline"

2024-05-06 Nuostabus pasakojimas apie prarastą ir vėl atrastą meilę, aprėpiantis ne vieną dešimtmetį ir du žemynus. Tai istorija apie moterį, per Antrąjį pasaulinį karą netekusią visko, bet ištvėrusią negandas ir vėl išmokusią gyventi.

Diane Chamberlain „Žalvario žiedas"

2024-05-06 Tai jautrus, nuoširdus ir užburiantis romanas apie didelę netektį ir dar didesnę drąsą.

Charlotte Betts „Pilis prie ežero"

2024-05-06 Kvapą gniaužiantis istorinis romanas, kurio veiksmas vyksta Prancūzijoje per revoliuciją.

Ellen Alpsten „Carienės duktė“

2024-05-06 Tai dramatiška istorija apie Jelizavetą, Jekaterinos I ir Petro Didžiojo dukterį, valdžiusią Rusiją ir gyvenusią nepaprastą gyvenimą, paženklintą meilės, pavojų, aistros bei skandalų.

Meg Wolitzer „Žmona“

2024-05-06 Autorė Meg Wolitzer pasakoja apie svaigiu įsimylėjimu prasidėjusį ir keturis dešimtmečius trukusį dviejų žmonių ryšį. Žmona užmerkdavo akis prieš vyro nusižengimus, visokeriopai rėmė jo siekį tapti garsiu rašytoju, o apie prestižinę premiją...

Lucy Score „Tai, kas niekada nesibaigia“

2024-05-06 Jis nėra linkęs pamilti geros merginos.

Sara Nisha Adams „Knygų sąrašas“

2024-05-06 Romanas apie tai, kaip atsitiktinai į rankas patekęs bibliotekos knygų sąrašas padeda užmegzti mažai tikėtiną draugystę tarp dviejų labai skirtingų žmonių, gyvenančių Londono priemiestyje.

Lina Ever „Pakeleiviai“

2024-05-06 Niekas nelieka, kaip buvę, niekas negali grįžti į vakarykštę dieną, atsukti laikrodžio atgal, grįžti į tą vietą ir laiką, kai pradėjo kelionę.

Fredrik Backman „Nerimo žmonės"

2024-04-01 Šiame F. Backmano romane skaitytojai ras viską, dėl ko dievina šį autorių: neprilygstamą stilių, lengvai ir išmintingai narpliojamus sudėtingiausius gyvenimo klausimus ir iš kojų verčiantį humorą.

Karen White „Po lietaus“

2024-04-01 Romantiškas, paslaptimis apgaubtas pasakojimas, primenantis, kad kiekviena kelionė, net ir pati sunkiausia, galiausiai parveda namo. Juk gyvenimas be lietaus – lyg saulė be šešėlio.