Pradžia
lt
en

Dinah Jefferies „Dingusi sesuo"

Atnaujinimo data 2023-09-01 14:45

Pradžia

Lietuvių skaitytojų jau pamėgtos Dinos Jefferies knyga „Dingusi sesuo“ pasakoja paslapties, meilės ir ryžto kupiną istoriją apie sesers paieškas. Kaip rasti žmogų, apie kurio egzistavimą nieko nežinojai visą savo gyvenimą?

Belė Haton naują, jaudinantį gyvenimo etapą pradėjo toli nuo namų - tai išsvajotas dainininkės darbas prabangiame naktiniame klube 1930 metais Birmoje su daugybe naujų rafinuotų draugų ir gerbėjų. Tačiau Belę persekioja praeities paslaptis. Po tėvo mirties tarp jo daiktų ji rado 25-erių metų senumo laikraščių iškarpas, kur buvo rašoma apie tai, kad Hatonai palieka Rangūną po to, kai čia dingo jų duktė Elvira.

Belė nežmoniškai nori sužinoti, kas nutiko jos dingusiai seseriai, apie kurią ji niekada nežinojo. Tačiau vos tik ji ima domėtis šia istorija, susiduria su nerimą keliančiais gandais, piktomis paskalomis ir atvirais grasinimais. Oliveris – patrauklus ir lengvabūdiškas amerikietis žurnalistas pažada padėti Belei, tačiau ši gauna anoniminį raštelį, perspėjantį nepasitikėti tais, kurie yra arčiausiai.

Belei teks daug išgyventi ir patirti, tačiau niekas jos nesustabdys šiose tiesos paieškose. Ar ji gali pasitikėti savo jausmais Oliveriui? Ar pavyks Belei rasti savo seserį? Ar ji išvis dar gyva?

„Dingusi sesuo“ - turtinga ir įtraukianti daugiasluoksnė knyga. Intriguojanti paslaptis, svaiginanti romantika, nerimastingas palūžusio žmogaus portretas. 1930-ųjų metų Birma pavaizduota itin gyvai, o siužetas veda iki ne šiaip malonios, bet tiesiog magiškos kulminacijos. Tai jaudinanti, sudėtinga ir puikiai papasakota istorija.“
Isabel Wollf, rašytoja, knygos „Vintažinis romanas“ autorė

„Aš tiesiog prarijau knygą „Dingusi sesuo“ per savaitę ir man labai patiko! Ji kupina ypatingosios Dinos Jefferies atmosferos, pripildytos spalvų, kvapų ir laukinės Birmos, kuri aprašyta taip tikroviškai, jog jaučiausi lyg būčiau ten. Istorija taip pat nuostabi."
Gill Paul, rašytoja, knygų „Holivudo meilės istorijos“ ir „Karalių meilės istorijos“ autorė

Dina Jefferies (g. 1948 m.) – anglų rašytoja. Gimė Malaizijoje, Anglijoje gyvena nuo aštuonerių metų. Studijavo Birmingemo Meno Koledže, vėliau Ulsterio universitete baigė anglų literatūros studijas. Gyveno hipių bendruomenėse, Toskanoje dirbo grafienės vaikų aukle. Su dabartiniu vyru Richard Jefferies susituokė 1998 metais.
Rašyti pradėjo jau žengdama į šešiasdešimtuosius metus, po skaudžios netekties, kai mokykloje per nelaimingą atsitikimą žuvo keturiolikmetis jos sūnus. Savo skausmą ji perkėlė į kūrybą ir taip gimė debiutinis romanas „Išduota širdis“. Lietuvių skaitytojams autorė jau pažįstama iš itin populiarių romanų „Arbatos plantatoriaus žmona“„Safyrų prekeivio paslaptis“„Šilko pirklio dukra“ bei „Prieš liūtis“.

Užsisakyti leidinį