Pradžia
lt
en

Nicholas Sparks „Pažvelk į mane“

Atnaujinimo data 2023-09-01 14:58

Pradžia

Meilės romanų žanro karaliaus Nicholas Sparks knyga „Pažvelk į mane“ – emocingas pasakojimas apie antruosius šansus, tamsius praeities šešėlius ir paslaptis. Įtempto siužeto fone besiskleidžianti meilės istorija – dovana visiems romantikos gerbėjams!

Pagrindiniai knygos veikėjai – Kolinas Hankokas, pasiryžęs pradėti naują gyvenimą, ir Marija Sančes, sėkminga advokatė, bėganti nuo tamsios praeities. Atrodytų viskas aišku: jie susitiks ir įsimylės, tačiau knyga „Pažvelk į mane“ siūlo daug daugiau intrigų ir netikėtų siužeto posūkių, nei daugelis kitų autoriaus romanų.

Kolino Hankoko praeitis ne pati gražiausia. Jis buvo linkęs į smurtą, įsiveldavo į muštynes, turėjo problemų su teisėsauga. Sulaukęs dvidešimt aštuonerių jis pradėjo tašką. Įstojo mokytis koledže, ruošiasi tapti mokytoju, dirba barmenu, sąžiningai laikosi lygtinio paleidimo sąlygų ir vengia pavojingų situacijų.

Marija – Meksikos imigrantų dukra. Ji sunkiai dirbo, kad atsidurtų ten, kur šiandien yra. Gavusi teisinį išsilavinimą jauna moteris bando įsilieti į Vilmingtono advokatų kontorą. Mariją ir Koliną suveda netikėtai sugedęs automobilis ir pamažu jaunuoliai susidraugauja bei pajunta artimą ryšį. Tačiau scenoje pasirodo pavojingas persekiotojas, kuris apkartina Marijos gyvenimą ir poros santykius.

Praeitis kelia pavojų, o Kolinas pasiruošęs rizikuoti savo nauju gyvenimu, kad išgelbėtų mylimąją.

Autorius Nicholas Sparks knygoje „Pažvelk į mane“ maišo meilės romano ir psichologinio trilerio elementus, nuolat versdamas skaitytojus jaudintis dėl pagrindinių veikėjų saugumo ir laimės.

Nicholas Sparks (g. 1965) – amerikiečių rašytojas, prodiuseris ir scenarijų autorius. Jis sukūrė apie dvidešimt romanų, dalis jų susilaukė milžiniškos tarptautinės sėkmės ir palankių skaitytojų atsiliepimų. Autoriaus knygos po pasaulį pasklidusios daugiau nei 100 milijonų egzempliorių tiražu. Žinomiausi jo romanai yra „Užrašų knygelė“, „Žinutė butelyje“, „Amžinai tavo“ ir kiti, tapę „The New York Times“ bestseleriais. Populiariausios Nicholas Sparks knygos buvo ekranizuotos.

Iš anglų kalbos vertė Skaistė Repčytė

Užsisakyti leidinį