Pradžia
lt
en

Naujienos

Pradžia
Metai
Mėnuo

Bibliotekų iniciatyvos „Metai su knyga“ ambasadorius Juozas Ališauskas

2024-03-13 „Į kiekvieną knygą žiūriu kaip į langą, pro kurį viską galiu pamatyti kitaip“

„Klaipėdos knyga“ konkursui nominuota mūsų bibliotekos išleista...

2024-03-08 Klaipėdos miesto savivaldybės I.Kanto viešoji biblioteka iniciatyva kasmet organizuojamas konkursas „Klaipėdos knyga“. Šiemet konkursui nominuota ir mūsų bibliotekos išleista knyga „Mykolas Vaitkus. Atsiminimai“

Susitikimas su Simonu Urbonu

2024-03-08 Žmogus, norintis savo pavyzdžiu įkvėpti daryti dalykus, kurių, atrodo, kad negali padaryti - toks buvo šio vakaro svečias Simonas Urbonas.

Kviečiame dalintis išsaugotomis nuotraukomis

2024-03-05 Šiais metais Lietuvos dainų šventė mini šimtmetį. Ilgus metus ir Gargžduose gyvavo šios šventės tradicijos, todėl minint miesto gimtadienį, birželio 1 d. čia įvyks Mažoji Lietuvos dainų šventė.

Lietuvos bibliotekų iniciatyvos „Metai su knyga“ ambasadorė Gina...

2024-03-05 „Kas gali būti geriau nei atsidurti bendraminčių draugijoje?“

Nijolės Narmontaitės knygos pristatymas

2024-03-01 “Aš artistas - Man nieko nereikia. Tik ateikite čia su viltim! Ar jūs giriat mane, ar jūs peikiat - Man vis tiek! Jei jūs čia, su manim.”

Bibliotekininkai Vilniaus knygų mugėje 2024

2024-02-26 Esame šiek tiek pavargę, bet LAIMINGI! Antroji edukacijų diena Vilniaus knygų mugė baigta. Daug šypsenų, daug gražių susitikimų, daug fantastiško grožio maišelių.

Muzikinis literatūrinis vakaras su Violeta „Nauja pažintis su savimi“

2024-02-23 Šįvakar biblioteką užliejo gitaros garsai. Čia vyko muzikinis literatūrinis vakaras „Nauja pažintis su savimi“ su menininke Violeta.

„Metai su knyga 2“ suartins net ir labiausiai nutolusias bendruomenes

2024-02-15 Sakoma: kas mėgsta skaityti, tas niekuomet nesijaučia vienišas. Šiemet tuo ir vėl galės įsitikinti visi, kas domėsis Lietuvos apskričių viešųjų bibliotekų asociacijos (AVBA) projekto „Metai su knyga 2“ naujienomis. Pernai startavęs projektas...

Parodos pristatymas „Mažosios Lietuvos tradiciniai augalai. Nuo...

2024-02-15 „Mažosios Lietuvos tradiciniai augalai. Nuo biologijos iki simbolikos“ - paroda, pristatanti augalus biologiniu ir kultūriniu požiūriu. Šia paroda siekiama atskleisti Mažosios Lietuvos etnografinio regiono gyventojų tradicinės kultūros savitumą....

TAŠKAVIMO EDUKACIJA

2024-01-26 Mandalų taškavimas yra malonus, kūrybingas, emocionalus, užburiantis ir tuo pačiu meditacinis užsiėmimas, kurį šį vakarą išbandė mūsų renginio dalyvės. Jos ne tik taškavo, bet ir braižė, piešė, matavo, derino spalvas, išbandė įvairias technikas.

ENDRIEJAVO KULTŪROS NAMŲ | BIBLIOTEKOS ATIDARYMAS

2024-01-12 „Kultūros namų atidarymas, tai langas į šviesą.“ - Virginijus Jocys. PAGALIAU - dažniausiai naudojamas žodis oficialioje atidarymo šventėje.